4 najlepsze usługi terapii seksualnej online dla 2022 r.

4 najlepsze usługi terapii seksualnej online dla 2022 r.

Uwzględniamy produkty, które naszym zdaniem są przydatne dla naszych czytelników. Jeśli kupujesz linki na tej stronie, możemy zdobyć małą prowizję. Oto nasz proces.

Online Sex Therapy jest rodzajem terapii gadającej dostępnej zarówno dla osób, jak i par. Kwestie seksualne mogą wpływać na samopoczucie psychiczne i emocjonalne osoby, ale terapeuci specjalizujący się w tych obszarach mogą oferować strategie i techniki radzenia sobie.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zdrowie seksualne jest integralną Zdrowie i dobre samopoczucie osoby i tych, z którymi mają bliski, intymny związek.

Jeśli dana osoba ma trudności w tym obszarze, może chcieć rozważyć terapię seksualną.

Szybkie spojrzenie na najlepsze usługi terapii seksualnej online

harmoniqhealth.com Najlepsze do terapii tekstowej: Talkspacebest dla par: Regenedbest dla osób: BetterHelpbest dla społeczności LGBTQIA+: Duma doradztwa

Co to jest terapia seksualna?

Terapeuci seksualne są wykwalifikowanymi doradcami lub pracownikami służby zdrowia, którzy pomagają pracownikom służby zdrowia, którzy pomagają profesjonalistom opieki zdrowotnej Osoby z trudnościami seksualnymi.

Mogą pomóc osobom doświadczać różnych wyzwań, takich jak brak pożądania, trudności z posiadaniem orgazmu, ból podczas seksu, zaburzenia erekcji, przedwczesne wytrysk lub jakikolwiek inny problem związany z seksem.

Sesje terapii seksualnej zwykle obejmują rozmowę o terapii, podczas których osoba omówi swoje doświadczenia seksualne, uczucia i cele terapii.

Wpływ trudności seksualnych

Trudności mogą wpływać na zdrowie psychiczne danej osoby i prowadzić do takich stanów, jak depresja i lęk. Według American Sexual Health Association (ASHA) seks jest ważną częścią zdrowia fizycznego i emocjonalnego człowieka.

Asha stwierdza również, że zdrowie seksualne obejmuje wiele obszarów, w tym:

Jak wybraliśmy

Wiadomości medyczne Dziś analizują niektóre z następujących kryteriów przy podejmowaniu decyzji o renomowanych i dobrze przyjętych usługach:

 • Roszczenia zdrowotne: MNT obejmuje firmy, które nie są Wątpliwe roszczenia zdrowotne.
 • Zaufanie: MNT obejmuje firmy, które działają z przejrzystością w odniesieniu do ich produktów, usług i przywództwa. Ponadto, w stosownych przypadkach, wybrane firmy mają certyfikaty z renomowanych organizacji zewnętrznych.
 • Standardy biznesowe: MNT wybiera firmy, które przestrzegają bezpiecznych i etycznych praktyk biznesowych i marketingowych.
 • Reputacja: MNT Najważniejsze wydarzenia Firmy, które mają pozytywne miejsce w Better Business Bureau i ani ostrzeżenia przed organami zarządzającymi ani nierozwiązanymi procesami.

Najlepsze programy terapii seksualnej online

Wybór może być trudny do wyboru Wiele opcji terapii seksualnej online. Odpowiednim punktem wyjścia mogą być katalogi internetowe American Association of Sexuality Educators, Doradals and Therapists (AASECT) oraz Society for Sex Therapy & Amp; Badania (SSTAR).

Należy pamiętać, że pisarz tego artykułu nie wypróbował tych usług. Wszystkie informacje są oparte na badaniach i poprawne w momencie publikacji.

Najlepsze do terapii tekstowej: Talkspace

Cena: 50–90 USD tygodniowo

Talkspace to internetowa platforma terapii, która oferuje szereg opcji wsparcia, w tym relacje i terapię związaną z płcią. Sesje mogą dotyczyć osób lub par.

Gdy osoba zarejestruje się, może przeglądać licencjonowane profile terapeuty, aby poszukać osoby o odpowiedniej specjalizacji w seksie i związkach. Ludzie mogą również zmieniać terapeutów w dowolnym momencie bez dodatkowych kosztów.

Osoba, która rejestruje się w ramach pary, może nadal mieć indywidualne sesje terapeutyczne po rozpoczęciu leczenia i na zaleceniach terapeuty. Sesje są dostępne za pośrednictwem czatu wideo, wiadomości lub telefonu.

Jest to usługa subskrypcyjna, a ceny wahają się od 50 do 90 USD tygodniowo. Koszt zależy od usługi, którą wybiera osoba lub para i czy wybierają członkostwo osoby lub pary.

Talkspace podobno współpracuje z różnorodnymi planami ubezpieczenia zdrowotnego. Osoba powinna skontaktować się z ubezpieczycielem ubezpieczeń zdrowotnych lub działem zasobów ludzkich pracodawcy w celu potwierdzenia ochrony.

Dowiedz się więcej

profesjonaliści

 • Firma przyjmuje ubezpieczenie ubezpieczeniowe. Li> Pozwala ludziom wybierać spośród trzech różnych planów.
 • Sesje terapeutyczne mogą odbywać się za pośrednictwem wideo, tekstu lub telefonu.
 • Osoba może wysłać wiadomość do terapeuty w dowolnym momencie Dzień.
 • Firma zatrudnia psychiatrów, którzy mogą przepisywać leki.

Cons

 • Sesje wideo nie są dostępne w każdym planie.
 • Sesje zdalne mogą nie pasować do osób, które są w sytuacji zagrażają życiu.
 • Recenzje trustpilot są w większości negatywne.

Najlepsze dla par: odzyskaj

Cena: 60–90 USD tygodniowo

Odzyskaj specjalizuje się w terapii relacji i twierdzi, że jest największą na świecie usługą terapii par. Jednak oferuje również indywidualne porady. Usługa dotyczy szeregu problemów związanych z relacjami, w tym intymnością i seksem.

Odzyskanie usługi jest w 100% online, a osoba może wybrać, czy wolą korzystać z komunikatów, wideo lub telefonicznych. Osoby mogą również wysłać wiadomość do terapeuty w dowolnym momencie i zorganizować sesję na żywo, gdy im odpowiada.

Wszyscy terapeuci mają licencje i akredytację w swoich dziedzinach i specjalizują się w różnych tematach. Gdy osoba zarejestruje się na stronie internetowej, może wybrać obszar swojego związku, który chcą omówić. Osoby mogą również wybrać „poprawę seksu i intymności”, dla których odzyskanie przypisuje im odpowiedniego terapeuty.

Ceny zaczynają się od około 60–90 USD tygodniowo, w zależności od lokalizacji, potrzeb osoby i dostępności terapeuty. Osoba może anulować członkostwo w dowolnym momencie.

Dowiedz się więcej

profesjonalistów

 • Możliwe jest zarejestrowanie się jako para lub osoba.
 • Osoba może wysłać wiadomość do swojego terapeuty o każdej porze dnia.
 • Sesje mogą odbywać się telefonicznie, czatu wideo lub wiadomości błyskawicznej.

Cons

 • Usługa pasuje do osób z terapeutami za pośrednictwem algorytmu, a nie pozwalając im dokonać własnego wyboru.
 • Koncentruje się wyłącznie na problemach związanych z relacjami.
 • Osoba osoba Może nie być w stanie ubiegać się o koszty za pośrednictwem swojego planu ubezpieczenia.

Najlepsze dla osób fizycznych:

Cena: 60–90 USD tygodniowo

BetterHelp oferuje szeroką gamę licencjonowanych terapeutów, z których niektórzy specjalizują się w kwestiach intymności.

Osoba może w dowolnym momencie wysłać wiadomość o wyznaczonym terapeucie. Sesje mogą odbywać się za pośrednictwem połączenia wideo na żywo, rozmowy telefonicznej lub czatu na żywo. Cotygodniowe seminaria grupowe są również dostępne dla osób, które mogą uczestniczyć, jeśli chcą.

Koszty wynosi od około 60 do 90 USD, w zależności od lokalizacji, dostępności terapeuty i indywidualnych preferencji. Osoba może korzystać z usługi terapeutycznej tak długo, jak potrzebuje i anulować członkostwo w dowolnym momencie.

Dowiedz się więcej

profesjonalistów

 • Firma oferuje sesje terapeutyczne dla osób, pary , i nastolatki.
 • Terapeuci mogą organizować sesje za pośrednictwem czatu wideo.
 • Osoba może dołączyć do sesji grupowych, jeśli chce to zrobić.

Cons

 • Osoba nie może użyć swojego ubezpieczenia zdrowotnego do pokrycia kosztów.
 • Żaden psychiatrzy nie jest dostępny, więc ludzie nie mogą otrzymać recept.
 • Oddziaływanie Występuje niezależnie od tego, czy dana osoba zaplanowała jakiekolwiek sesje.

Najlepsze dla społeczności LGBTQIA+: Pride Dorading

Cena: 60–90 USD tygodniowo

Doradztwo w zakresie dumy zapewnia doradztwo dla członków społeczności LGBTQIA+. Osoba może zarejestrować się i omawiać dowolną kwestię z przypisanym specjalistycznym terapeutą LGBTQIA+.

Chociaż firma nie mówi konkretnie, że oferuje terapię seksualną, wszyscy jej terapeuci są licencjonowani, doświadczani i szkoleni w wielu różnych obszarach , w tym seksualność i inne sprawy LGBTQIA+. Doradztwo w zakresie dumy przypisuje terapeutę osobie w zależności od jej preferencji i potrzeb, ale klienci mogą zmienić terapeutów, jeśli wybiorą.

Ta usługa może być preferowanym wyborem osób poszukujących witryny dostosowanej do problemów LGBTQIA+, które Może obejmować problemy seksualne.

Obecnie doradztwo dumy oferuje jedynie indywidualne opcje poradnictwa. Osoba może komunikować się ze swoim terapeutą za pośrednictwem wiadomości, wiadomości na żywo, czatu wideo na żywo i rozmów telefonicznych.

Ceny wahają się od około 60 do 90 USD tygodniowo, w zależności od dostępności terapeuty oraz lokalizacji i potrzeb osoby.

Dowiedz się więcej

profesjonalistów

 • Terapeuci specjalizują się w tożsamościach i relacjach LGBTQIA+.
 • Osoba może wysłać wiadomość do swojego terapeuty o każdej porze dnia.
 • Sesje terapii mogą odbywać się za pośrednictwem wiadomości na żywo, rozmowy wideo i rozmów telefonicznych

Cons

 • Firma oferuje obecnie jedynie indywidualne porady.
 • Nie przyjmuje ubezpieczenia zdrowotnego.
 • Nie ma dostępnych psychiatrów, więc ludzie nie mogą otrzymać recept.

Porównanie najlepszych usług terapii seksualnej online

Odzyskaj

Jak wybrać internetową terapię seksualną Service

Nasze typy najlepszych platform internetowych oferują podobne usługi w porównywalnych cenach. Najlepsza usługa terapii seksualnej online dla osoby może zależeć od statusu związku i identyfikatorów osobistych, na przykład to, czy identyfikują się jako należące do społeczności LGBTQIA+ i czy mają jakiekolwiek partnerów. Niektóre usługi specjalizują się w określonych obszarach lub społecznościach.

Preferowane środki komunikacji z terapeutą mogą również wpłynąć na ich decyzję. Usługi w tym artykule oferują mieszankę wiadomości na żywo, połączeń wideo, połączeń telefonicznych i sesji grupy online.

Często zadawane pytania dotyczące terapii seksu

Poniżej patrzymy na niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących terapii seksualnej.

Czy terapia seksu jest dla mnie odpowiednia?

Jeśli dana osoba ma obawy dotyczące swojej intymności seksualnej lub stwierdza, że ​​problemy seksualne wpływają na ich samopoczucie emocjonalne, może skorzystać z terapii seksualnej.

Warunki zdrowia seksualnego, takie jak zaburzenia erekcji, mogą również wpływać na zdrowie psychiczne danej osoby, więc osoby doświadczające tych problemów zdrowotnych mogą skorzystać z skontaktowania się z terapeutą.

Jak ustrukturyzowana terapia seksualna online jest ustrukturyzowana terapia seksualna ?

Online therapy involves counseling via secure video chat or other virtual methods. Podobnie jak w przypadku doradztwa twarzą w twarz, osoba porozmawia ze swoim doradcą, który będzie zadawał pytania i może oferować techniki i strategie, które mogłyby złagodzić trudności.

terapeuta nigdy nie poprosi osoby o udział w seksualnym Aktywność podczas ich sesji-sesje rozmawiają tylko oparte na tym.

Osoby mogą wyszukiwać internetowych terapeutów seksualnych za pośrednictwem katalogów AASECT i SSTAR.

Co zwykle kosztuje terapia seksualna online?

Koszty terapii seksualnej online zależą od firmy i terapeuty. Opcje w tym artykule wynoszą od 50 do 90 USD tygodniowo. Terapia może kosztować więcej niż regularne doradztwo, ponieważ koncentruje się na wyspecjalizowanym obszarze zdrowia i dobrego samopoczucia.

Poradnictwo pary mogą również kosztować więcej niż indywidualne doradztwo.

Kiedy rozmawiać z lekarzem

Osoba powinna porozmawiać z lekarzem, jeśli jej problemy seksualne są:

 • trwające dłużej niż kilka miesięcy
 • Wpływa na ich relacje
 • Zmniejszenie ich fizycznego samopoczucia
 • Wpływ na ich samopoczucie emocjonalne

osoby doświadczające erekcji Dysfunkcja lub przedwczesne wytrysk powinny również porozmawiać z lekarzem, ponieważ dostępne są leki, które mogą pomóc złagodzić objawy.

Zawsze ważne jest, aby uświadomić lekarzowi wszelkie obecne leki, w przypadku, gdy mogłyby to wpłynąć na seksualne Zdrowie.

Podsumowanie

Zdrowie seksualne jest ważne dla ogólnego samopoczucia danej osoby lub pary. Jeśli dana osoba ma trudności seksualne, może to wpłynąć na ich zdrowie psychiczne i relacje z partnerem lub partnerami.

Online Sex Therapy, rodzaj terapii gadającej, jest dostępna dla osób i par. Ludzie mogą omawiać problemy seksualne lub relacji z terapeutą zwykle specjalizującą się w tych obszarach.

Wiele usług terapii online obejmuje opłatę subskrypcyjną, ale osoba może to anulować w dowolnym momencie.

Cena specjalizuje się w sposobów komunikowania się z terapeutą akceptuje ubezpieczenie?
Talkspace 50–90 USD tygodniowo Każdy, kto potrzebuje wsparcia zdrowia psychicznego na żywo videovideo i telefonu audio callLive online czat Tak
60–90 USD tygodniowo Pary poszukujące terapii Wiadomości wideo na żywo CallLive Online Text Chat no
BetterHelp 60–90 USD tygodniowo Każdy, kto potrzebuje wsparcia zdrowia psychicznego Na żywo telefoniczna telefoniczna telefoniczna telefoniczna czat no
doradztwo dumy 60–90 $ na tydzień LGBTQIA+ wsparcie na żywo videphone callLive Online Text Chat no

Contents